YAZ KURAN KURSLARINA ZİYARET ve BAŞARININ ÖDÜLLENDİRİLMESİ
        
        İlçemiz Kaymakamı Sayın Mevlüt ŞEKERCİ İlçe Müftülüğünün Arıcak Merkez, Gümüşyaka ve Serinevler Mahallelerinde açmış olduğu Yaz Kuran Kurslarını ve eğitim gören öğrencileri ziyaret etti.
 
        Kaymakam ŞEKERCİ Yaz Kuran Kurslarını ziyaret ederek kurslarda eğitim gören öğrenci ve öğreticilerle sohbet etti.  Kaymakam ŞEKERCİ öğrencilere yaptığı konuşmada; Yaz tatilinizi Kuran Kurslarına gelerek eğitiminize devam etmektesiniz, bu vesile ile Kuranı Kerimi okumayı öğreniyorsunuz. Bundan dolayı hepinizi kutluyorum dedi. Kurslara devam edip Kuran okumaya geçen öğrencilerin okumalarını dikkatlice dinledi. Öğrencilerle tek tek ilgilenerek isteklerini dinledikten sonra kurs öğrencilerine çeşitli hediyeler veren Kaymakam ŞEKERCİ öğreticilerden Yaz Kuran Kursları hakkında kısaca bilgi aldıktan sonra.

        İlimizde yapılan Kuranı Kerimi Güzel Okuma Yarışmasında İlçemizi temsil eden Arıcak Merkez Kuran Kursu Öğrencilerinden Meryem GÜLŞEN’in yapmış olduğu final performansıyla İl birinciliği kazanmıştır. Kuranı Kerimi güzel okumasına vesile olan ve İl birinciliğini ilçemize kazandıran Arıcak Merkez Kuran Kursu Öğreticisi Tuğba AYDEMİR’e başarısından dolayı İlçemiz Kaymakamı Sayın Mevlüt ŞEKERCİ tarafından Başarı Belgesi verildi.