04-08 Ekim 2017 tarihlerinde Ankara’da yapılacak olan Elazığ Tanıtım Günleri için Kaymakamlığımız koordinesinde yapılan hazırlıkları değerlendirmek üzere bir toplantı yapıldı. Kaymakamlık makamında yapılan toplantıya Kaymakam Mevlüt ŞEKERCİ Arıcak Belediye Başkanı Ferit YILDIRIM, Bükardi Belediye Başkanı Hüseyin AÇMAZ, Erimli Belediye Başkanı Hacı İbrahim YILDIZ, Üçocak Belediye Başkanı Yılmaz YEGÜL ve organizasyonda görevli personeller katıldı.

        Toplantıda bir değerlendirme yapan Kaymakam ŞEKERCİ 03-08 Ekim 2017 tarihleri arasında Ankara’da yapılacak olan Elazığ Tanıtım Günleri için şu ana kadar İlçemiz adına önemli çalışmalar ve hazırlıklar yapıldığını, tanıtım günlerinde İlçemiz ’in tarihi, doğal güzelliklerinin, kültürel ve turistik değerlerinin öne çıkarılması için çok yönlü bir çalışma ve tanıtım yapılması gerektiğini söyledi. 

        Toplantıda daha sonra tanıtım günleri için kaymakamlıkça görevlendirilen personeller tarafından, tanıtım günleri için hazırlanan stant ve yerleşim planları, reklam ve görsel için yapılanlar hakkında bilgi verildi. 

        İlçemizde üretilen Geven Balı tanıtımının yapılarak ilçemiz için bir Pazar oluşturulması ve balcılığın gelişmesine katkı sağlanarak tanıtım günlerinin buna göre kurgulanması gerektiğini belirten Kaymakam ŞEKERCİ İlçemizde bulunan bal üreticilerinin organizasyona katılımı sağlanacaktır dedi.

        Yapılan değerlendirmeden sonra katılımcılar tanıtım günleri hakkında görüş ve önerilerini dile getirdiler.