Hükümet Konağı Toplantı salonunda İlçemiz Kaymakamı Mevlüt ŞEKERCİ, İlçe ve Belde Belediye Başkanları, Daire Amirleri, İlçemiz mahalle ve köy muhtarları ve halkımız ile yapılan toplantı İl Valimiz Sayın Çetin Oktay KALDIRIM başkanlığında yapıldı.
 
Düzenlenen toplantıda açılış konuşmasını yapan Sayın Valimizden sonra; İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet SABUNCU tarafından ilçemizde 2017 yılında yapılan yatırımlar ile 2018 yılında yapılacak yatırımlar hakkında bilgi verildi.
 
Yapılan sunumun ardından konuşan İlimiz Valisi Sayın Çetin Oktay KALDIRIM, İl Özel İdaremiz, İl Genel Meclisimiz, arkadaşlarımız talepler doğrultusunda çok güzel bir program yaptılar. Programı aşan iştirakler de yapacağız. Bu seneyi hizmette zirve yılı olarak tamamlamayı amaçlıyoruz. Yapılacak hizmeti kaliteli, doğru, güzel yapalım, vatandaşlarımızın gönlü olsun, alelacele ve ya mevsim dışı, koşulların el vermediği zamanlarda iş yapmayalım. Muhtarlarımız, yapılan işlerimizi özellikle iyi denetleyelim. İşlerin sahibi bizler kadar sizlersiniz. O yolları, o içme sularını, o tesisleri ile tüm kamu yatırımlarını sizler kullanacaksınız.” açıklamasında bulundu.
 
Kaldırım kamu kaynaklarının israf edilmemesi gerektiğine vurgu yaparak, eksiklilerin ve aksaklıkların vakit kaybedilmeden ilgililerine bildirilmesini istedi. Bu sene işlerimizden alnımızın akıyla çıktık.” İfadelerine yer verdi.
 
Daha sonra Mahalle ve Köy Muhtarlarının istek ve taleplerini dinleyen Vali Çetin Oktay KALDIRIM yapılan hizmetlerden dolayı memnuniyetini belirterek katılımcılara teşekkür etti.