İlçemiz Kaymakamı Mevlüt ŞEKERCİ Ramazan Ayı münasebetiyle kurum amirleri ve eşleriyle Arıcak Öğretmen Evinde düzenlenen iftar programında bir araya geldi

        Düzenlenen programa Kaymakamımız Mevlüt ŞEKERCİ, İlçe Belediye Başkanı Ferit YILDIRIM, İlçe Garnizon Komutanı Murat KARSLI, Erimli Belde Belediye Başkanı Hacı İbrahim YILDIZ, Bükardi Belde Belediye Başkanı Hüseyin AÇMAZ,  İlçemiz Kurum Amirleri ve eşleri katılım gösterdi.

        İlçe Müftüsü Mürsel GÖKDERE’nin yapmış olduğu dua ile başlayan, Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen programda bir konuşma yapan Kaymakam Mevlüt ŞEKERCİ Ramazan ayı demek birlik, beraberlik, dostluk, kardeşlik ve hoşgörü ile birlikte yardımlaşmadır, paylaşmadır. Bu yıl ikincisini yaptığımız kurum amirlerimizle birlikte iftar yapma programına katılımlarınız için teşekkür ediyorum. Temennim odur ki bunun geleneksel hale gelerek devam etmesidir.

        Programa katılan Belediye Başkanları ve Kurum Amirleri  Kaymakam Mevlüt ŞEKERCİ’ye düzenlemiş olduğu programdan dolayı memnuniyetlerini belirterek teşekkür ettiler.