Kaymakam ŞEKERCİ KÜPLÜCE KöyÜNDE HALK İLE BİR ARAYA GELDİ
İlçemiz Kaymakamı Sayın Mevlüt ŞEKERCİ, halk odaklı hizmet anlayışı ile halkın güvenliğini, huzurunu, yaşam kalitesinin arttırılması amacıyla köy ziyaretleri kapsamında ilçemiz halkı ile bir araya gelmeye devam etmektedir. 
 
İlçe Kaymakamı Sayın Mevlüt ŞEKERCİ Kamu hizmetlerini daha hızlı, daha verimli ve daha etkin sunabilmek amacıyla daire amirleri ile birlikte köy ziyaretleri kapsamında ilçemiz Küplüce Köyünü ziyaret etti. Cuma namazını Küplüce Köyü Merkez Camisinde kılan Kaymakamımız namazdan sonra halk ile köy meydanında bir araya gelerek sohbet etti. Sohbetin sonunda İlçe Kaymakamımız İlçemizde yapılacak olan 2017 yılı kamu yatırımlarının son durumları hakkında bilgi verdikten sonra. Küplüce köyümüzde KÖYDES ve İl Özel İdaresi 2017 yılı yatırım programında bulunan; Köy içi 1.800 m2 Kilitli Parke Yapılması, Albayrak Mezrası Köprü Yapımı, Albayrak Akyıldız Mezralarında İş Makinesi Kiralama işlerinin ihaleleri ile sözleşmeleri yapılmış, işlere başlanmış olup; tüm işler iki ay içerisinde bitirilerek hizmete girecektir. Ayrıca Köyümüz Akyıldız Mezrası içme suyu tesisi selde zarar görmüş işin projesi hazırlanmış birliğimizce ödeneği  tahsis edilmiş iş ihale edilip yaptırılacaktır. İçme ve Sulama sularının bakım ve onarımı için  ihtiyaç duyulan yaklaşık 7.000,00 TL tutarındaki boru ve malzeme alımı Köylere Hizmet Götürme Birliği tarafından yapılmıştır. Alınan malzemeler ve köylülerimizin de katkısı ile içme ve sulama sularının  bakım ve onarımı tamamlanacaktır dedi. Daha sonra halkın sorun talep ve önerilerini dinledi.
 
Köy halkı yapılan bu ziyaretten dolayı İlçe Kaymakamı Sayın Mevlüt ŞEKERCİ'ye memnuniyetlerini belirterek teşekkür ettikten sonra İlçemiz Kaymakamı Mevlüt ŞEKERCİ ve beraberindeki daire amirleri ile köyden ayrıldı.