Arıcak Kaymakamlığının bünyesinde düzenlenen ve Arıcak Kapalı Spor Salonu'nda gerçekleştirilen '’Kaymakamlık Kupası Voleybol Turnuvası’’ 15.05.2017 Pazartesi gününde yapılan ilk karşılaşmalarla başladı.
 
Arıcak Kaymakamlığı tarafından ilçemizde birlik beraberlik ve kaynaşmanın sağlanması amacı ile düzenlenen '’Kaymakamlık Kupası Voleybol Turnuvası " başladı. 22 Voleybol takımının yer alacağı turnuvada, ilk tur tek maçlı eleme ikinci tur ise guruplarında ilk ikiye giren takımlar yarı finalde çapraz olarak karşılaşacak, rakiplerini eleyen takımlar finalde karşılaşacak. 26.05.2017 Cuma günü turnuvanın final maçı yapılacaktır.
 
Arıcak Kaymakamı Sayın ŞEKERCİ " birlik beraberlik ve kaynaşmanın sağlanması" anlayışı ile gençlerimiz, kamu görevlilerimiz ve vatandaşlarımıza yönelik spor etkinliklerimizi artırarak devam edeceğini söyledi. Kaymakam ŞEKERCİ, 22 voleybol takımının mücadele edeceği turnuvanın hayırlı olmasını, centilmence sürmesini, kötü alışkanlıklardan uzak durulmasına, sağlıklı yaşama, dostluk ve kaynaşmaya vesile olmasını temenni ediyorum. Bütün takımlara başarılar diliyorum" dedi.