KAYMAKAMLIK MASA TENİSİ TURNUVASI SONA ERDİ
 
        Kaymakamlığımız himayesinde, İlçe Gençlik Hizmetleri Müdürlüğü tarafından sportif ve sosyal faaliyetler kapsamında düzenlenen 1. Kaymakamlık Masa Tenisi Turnuvası Arıcak Kapalı Spor Salonu'nda yapılan final müsabakası ile sona erdi.
 
        1.Kaymakamlık Masa Tenisi Turnuvasına 36 Bay ve 5 Bayan katıldı.

        Rakiplerini eleyerek çeyrek finale kalanlar arasında yapılan müsabakalar sonucunda turnuvanın şampiyonları belli oldu. Turnuvanın Erkekler kategorisinde şampiyonu Arıcak Belediyesi personeli Abdullah SEZER, Bayanlar kategorisinde ise Bozçavuş İlkokulu Öğretmeni Sibel ALPDOĞAN Şampiyon oldular. Erkeklerde İlçemiz Kaymakamı Mevlüt ŞEKERCİ ikinci, Çok Programlı Anadolu Lisesi Öğretmeni M.Esat YILDIZ üçüncü oldular. Bayanlarda ise Yaylabaşı İlk-Orta Okulu Öğretmeni Arzu POLAT ikinci oldu.

        Dereceye giren katılımcılar ile turnuvada görevli hakemler Kaymakamımız Sayın Mevlüt ŞEKERCİ tarafından ödüllendirdi. İlçemiz Kaymakamı Sayın ŞEKERCİ Kaymakamlık olarak sportif ve sosyal faaliyetler kapsamında turnuvalarımız devam edeceğini söyleyerek, bu güzel turnuvanın düzenlenmesinde emeği geçenlere ve katılımcılara teşekkür etti.