Arıcak Kaymakamlığının bünyesinde düzenlenen ve Arıcak Kapalı Spor Salonu'nda gerçekleştirilen '’Kaymakamlık Kupası Voleybol Turnuvası’’ 26.05.2017 Cuma günü yapılan final maçları ile tamamlandı.
 
Arıcak Kaymakamlığı tarafından düzenlenen '’Kaymakamlık Kupası Voleybol Turnuvası " yapılan final maçları ile son buldu. Rakiplerini eleyerek finale kadar yükselen Serinevler Mahallesi ve Halil Yavuz Mahallesi voleybol takımları arasında oynanan final maçı sonucunda Halil Yavuz Mahallesini mağlup eden  Serinevler Mahallesi voleybol takımı Kaymakamlık Kupası Voleybol Turnuvasının şampiyon oldu.
 
Turnuvada 1.olan Serinevler Mahallesi, 2.olan Halil Yavuz Mahallesi, 3.olan Fırtına Spor takımlarına kupaları Arıcak Kaymakamı Mevlüt ŞEKERCİ tarafından verildi. Turnuva sonrası bir açıklama yapan Kaymakam ŞEKERCİ birlik beraberlik ve kaynaşmanın sağlanması anlayışı ile düzenlediğimiz turnuvaya büyük rağbet gösterildiğini belirtterek. Turnuva sonunda dereceye giren takımları kutluyorum. Sporun yaşının olmadığını ifade eden ŞEKERCİ turnuvanın centilmence geçtiğini ve bir birinden çekişmeli maçların oynandığı turnuvaya katılan takımları, turnuvayı organize eden İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürünü ve diğer tüm görevlileri tebrik ediyorum dedi.