Kaymakamımız Sayın Mevlüt ŞEKERCİ’nin Okul Ziyaretleri Tüm Hızıyla Devam Ediyor.
 
        Kaymakamımız Sayın Mevlüt ŞEKERCİ, okulların sorunlarını yerinde görmek ve pratik çözümler üretmek amacı ile  ilçe Merkezinde, Belde ve Köylerde bulunan tüm okulları belli bir program çerçevesinde ziyaret etmeye devam ediyor.
 
        Sayın ŞEKERCİ, okul ziyaretleri kapsamında Arıcak İlkokuluna yapılan  ziyarete İlçe Milli Eğitim Müdürü Hacı YILDIZ’ı da yanında bulundurarak okul yöneticilerinden okulun genel durumu hakkında brifing aldı. Okul yöneticileri ile eğitim kalitesinin arttırılması ve okulun fiziki şartlarının daha da iyileştirilmesi konusunda neler yapılacağı üzerine fikir alışverişinde bulundu. Yerinde yapılan inceleme sonucunda okulun bodrum katının nem çekmesinden dolayı tadilata ihtiyaç duyduğunu, en kısa sürede tadilatının yapılacağını belirtti. 
 
        Öğretmenler odasında öğretmenlerle bir toplantı gerçekleştiren sayın ŞEKERCİ okul öncesi öğrencilerine çeşitli hediyeler dağıtarak onlarla bol bol sohbet ettikten sonra beraberindekiler ile okuldan ayrıldı.
 
        İlçemizde göreve başladığı günden itibaren eğitimin önemini vurgulayarak eğitim kurumlarının ihtiyaçlarını giderme noktasında her türlü olanakları eğitim kurumlarının kullanımına sunan Sayın ŞEKERCİ’nin bu hassasiyeti eğitim camiasında büyük bir memnuniyetle karşılandığı gözlendi.