İlçemiz Kaymakamı Mevlüt ŞEKERCİ, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Hacı YILDIZ ve İmam Hatip Orta Okulu Müdürü Mehmet Kaya ile birlikte İlçemiz Halil Yavuz Mahallesinde yapımı devam eden 18 Derslikli İmam Hatip Ortaokulu inşaatında incelemelerde bulundu.

İlçemiz Kaymakamı Mevlüt ŞEKERCİ, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Hacı YILDIZ ve İmam Hatip Orta Okulu Müdürü Mehmet KAYA ile birlikte İlçemiz Halil Yavuz Mahallesinde yapımı devam eden 18 Derslikli İmam Hatip Ortaokulu inşaatında incelemelerde bulundu.
Kaymakamımız, İlçemiz Halil Yavuz Mahallesinde yapımı sürdürülen 18 Derslikli İmam Hatip Ortaokul inşaatında incelemelerde bulunarak, okulun son durumu hakkında yüklenici firmadan bilgi aldı.
İlçemiz Kaymakamı, 2016 yılı yatırım programında yapımı sürdürülen 18 Derslikli İmam Hatip Ortaokul inşaatında artık sona gelindiğini ve 2017/2018 eğitim öğretim yılında eğitime açılacağını belirtti.
Okul inşaatının bitirilerek, önümüzdeki eğitim ve öğretim yılında öğrencilerin yeni binada eğitimlerine devam etmeleri yönünde her türlü çalışmanın sürdürüldüğünü sözlerine ekleyen Kaymakamımız, inşaatın sağlıklı bir şekilde tamamlanmasının gayreti içinde olduklarını vurguladı. Okulun tamamlanması ile birlikte okulun araç gereçlerinin tamamlanması konusunda çalışmalarımız devam etmektedir. 18 derslikli okulumuzun hizmete girmesiyle Arıcak'ta derslik anlamında eksiklik giderilerek eğitim alanında büyük bir rahatlama olacağını sözlerine ekledi.