İlçemiz Kaymakamı İlçemizde ikamet eden yaşlı ve yalnız yaşayan vatandaşlarla ramazan ayı boyunca haftanın iki günü iftarda bir araya gelecek.
İlçemiz Kaymakamı Mevlüt ŞEKERCİ ramazan ayı boyunca ilçemizde ikamet eden yaşlı ve yalnız yaşayan vatandaşlarla yapılan iftar programı kapsamında Arıcak Öğretmen Evinde düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi.  Yaşlılarla birlikte orucunu açan Kaymakamımız ŞEKERCİ programın ramazan ayı boyunca aralıklarla devam edeceğini belirtti. 
Kaymakam ŞEKERCİ, iftarda yaşlılarla yakından ilgilenerek, sorunlarını ve taleplerini dinledi. İftar yemeği sonrasında Kaymakamımızın yaptığı konuşmada, Ramazan ayının manevi atmosferinde siz yaşlılarımız ile bir arada bulunmaktan büyük bir memnuniyet duyduğunu, içinde bulunduğumuz ramazan ayının toplumumuz için önemine değinerek. Ramazan ayı demek birlik, beraberlik, dostluk, kardeşlik ve hoşgörü ile birlikte yardımlaşmadır, paylaşmadır, büyüklere saygıdır. Bugün bizde büyüklerimizle beraber olduk. Onlarla iftar yapmak, onlarla birlikte olmak bizi çok mutlu etti” dedi.
İftara katılan yaşlılar ise Kaymakam beyin yapmış olduğu iftar programından dolayı kendilerine memnuniyetlerini dile getirerek teşekkür ediyoruz dedi.