İlçemiz Kaymakamı Sayın Mevlüt ŞEKERCİ ramazan ayı boyunca Arıcak Öğretmen Evinde düzenlenen iftar yemeğinde Şehit Yakınları, İlçemiz Gazileri ve Emekli Güvenlik Korucularıyla bir araya gelerek iftarı birlikte yaptılar.   

Kaymakam ŞEKERCİ, iftarda misafirlerle yakından ilgilenerek, sorunlarını ve taleplerini dinledi. İftar yemeği sonrasında Kaymakamımızın yaptığı konuşmada  “Hiç şüphe yok ki bugün bayrağımız dalgalanıyorsa, ezanımız okunuyorsa ve burada huzur içinde iftar yapabiliyorsak bunu aziz şehitlerimize, gazilerimize ve bugün aynı hassasiyetle görev yapan güvenlik güçlerimize borçluyuz. Her zaman dualarımızın başında yer verdiğimiz aziz şehitlerimizi bir kez daha rahmetle anıyor, siz değerli ailelerine ve gazilerimize hayırlı, sağlıklı, ömürler diliyorum katılımınızdan dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

İftara katılan Şehit Yakınları, İlçemiz Gazileri ve Emekli Güvenlik Korucularıydı ise Kaymakamımıza bizleri düşünüp yapmış olduğu iftar programından dolayı kendilerine memnuniyetlerini dile getirerek teşekkür ediyoruz dedi.