KAYMAKAMIMIZ ERİMLİ İLK ve ORTAOKLUNU ZİYARET ETTİ
 
        Kaymakamımız Sayın Mevlüt ŞEKERCİ’nin Okul Ziyaretleri Kapsamında Erimli İlkokulu ve Ortaokulunu Ziyaret Etti.
 
        Kaymakamımız Sayın Mevlüt ŞEKERCİ, okulların sorunlarını yerinde görmek ve pratik çözümler üretmek amacı ile  ilçe Merkezinde, Belde ve Köylerde bulunan tüm okulları belli bir program çerçevesinde ziyaret etmeye devam ediyor.
 
       Sayın ŞEKERCİ, okul ziyaretleri kapsamında Erimli İlkokulu ve Ortaokulunu Erimli Belde Belediye Başkanı Hacı İbrahim YILDIZ, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hacı YILDIZ ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ali BERKEN ile birlikte ziyaret etti.  Okulların yöneticilerinden okulların genel durumu hakkında brifing aldı. Okulların yöneticileri ile eğitim kalitesinin arttırılması ve okulların fiziki şartlarının daha da iyileştirilmesi konusunda neler yapılacağı üzerine fikir alışverişinde bulunan Kaymakamız Mevlüt ŞEKERCİ, okulun bahçesinin en kısa süre içerisinde daha sağlıklı olması amacıyla kilitli parke yapılacağını ayrıca daha önce vermiş olduğumuz söze istinaden 10 gün içerisinde voleybol ve basketbol oyun gruplarının da okul bahçesine kurulacağını söyledi.
 
        Erimli İlkokulu ve Ortaokulu İdareci ve Öğretmenleri ile ayrı ayrı Öğretmenler odasında bir toplantı gerçekleştirdikten sonra okullarda incelemelerde bulunan Sayın ŞEKERCİ beraberindekiler ile Erimli Beldesinde ayrıldı.