KAYMAKAM ŞEKERCİ ERBAĞI KÖYÜNDE HALK İLE BİR ARAYA GELDİ

        İlçemiz Kaymakamı Sayın Mevlüt ŞEKERCİ, halk odaklı hizmet anlayışı ile halkın güvenliğini, huzurunu, yaşam kalitesinin arttırılması amacıyla köy ziyaretleri kapsamında halkımız ile bir araya gelmeye devam etmektedir. 

        Kamu hizmetlerini daha hızlı, daha verimli ve daha etkin sunabilmek amacıyla daire amirleri ile birlikte köy ziyaretleri kapsamında ilçemiz Erbağı Köyünü ziyaret etti. Cuma namazını Erbağı Köyü camisinde kılan Kaymakamımız namazdan sonra halk ile bir araya gelerek sohbet etti. Sohbetin sonunda İlçe Kaymakamımız İlçemizde yapılacak olan 2017 yılı kamu yatırımlarının son durumları hakkında bilgi verdikten sonra. Erbağı köyümüzde KÖYDES ve İl Özel İdaresi 2017 yılı yatırım programında bulunan; Köy içi 3.500 m2 Kilitli Parke Yapılması, Erbağı- Bozçavuş- Karakaş ve Göründü Grup Yolu 2. Kat Asfalt Yapılması ve  Erbağı- Bozçavuş- Karakaş ve Göründü Grup Yolu Box Menfez ve HDPE Boru Döşenmesi işlerinin ihaleleri ile sözleşmeleri yapılmış, işlere başlanmış olup; tüm işler iki ay içerisinde bitirilerek hizmete girecektir. Ayrıca köyümüz Kuran Kursunun bakım ve onarımı için  ihtiyaç duyulan yaklaşık 13.000,00 TL tutarındaki malzeme alımı Köylere Hizmet Götürme Birliği tarafından yapılmıştır. Alınan malzemeler ve köylülerimizin de katkısı ile Kuran Kursunun bakım ve onarımı tamamlanacaktır dedi. Daha sonra halkın sorun talep ve önerilerini dinledi. 

        Köy halkı yapılan bu ziyaretten dolayı İlçe Kaymakamı Sayın Mevlüt ŞEKERCİ'ye memnuniyetlerini belirterek teşekkür ettikten sonra İlçemiz Kaymakamı Mevlüt ŞEKERCİ ve beraberindeki daire amirleri ile köyden ayrıldı.