2017 yılı Yatırım Programında bulunan Erbağı-Bozçavuş-Göründü-Karakaş Grup Köy Yolunda yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Kaymakamımız Mevlüt ŞEKERCİ yapılan çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı.
 
        2017 yılı İl Özel İdaresi yatırım programı kapsamında; Arıcak Köylere Hizmet Götürme Birliğince İhalesi yapılan İlçemiz Erbağı-Bozçavuş-Göründü-Karakaş Grup Köy Yolunda 5 adet menfez ve 492 metre çeşitli ebatlarda spiral boru döşenerek yolun 16km’lik kısmının 2. Kat asfaltı yapılmıştır.

 
         Bu arada inceleme esnasında vatandaşlarla uzun uzun sohbet eden Kaymakam ŞEKERCİ köylerimizin ilçeye daha kolay ve rahat ulaşımın sağlanması için altyapıya önem verdiklerini bu kapsamda ilçemiz yol ağı içerisinde en uzun ve coğrafik olarak da zor olan bu grup yolumuzda imkanlarımız dahilinde iyileştirme yapmaktayız. Bu yıl ihtiyaç duyulan noktalara box menfez ve spiral boru döşemesi yapılmış yolumuzun altyapısı iyileştirilerek 2. Kat asfaltı da tamamlanmış ve halkımızın hizmetine sunmuş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. İmkânlarımız çerçevesinde iyileştirdiğimiz yolumuzun hepimize hayırlı olmasını diliyorum dedi.