İçişleri Bakanlığının son kararnamesi ile Batman İli Gercüş İlçesi Kaymakamlığına atanan İlçemiz Kaymakamı Sayın Mevlüt ŞEKERCİ onuruna, bir veda yemeği verildi. Yemeğe Kaymakamımız Sayın Mevlüt ŞEKERCİ, İlçe Belediye Başkanı Sayın Ferit YILDIRIM, Belde Belediye Başkanları Daire Amirleri ile Kaymakamlık Personeli, Köy ve Mahalle Muhtarları Sivil Toplum Kuruluşunun Temsilcileri ve İlçemiz halkı katıldı.
 
İlçemizde 21 aylık süreyle görev yapan Kaymakam ŞEKERCİ yaptığı veda konuşmasında; ‘’ Arıcak ilçemizde görev yaptığımız süre içerisinde ihtiyaç duyulan ve çözüm bekleyen birçok sorunu çözmeye çalıştık. Görevim süresince benden yardımlarını esirgemeyen başta sayın Valimiz, İlimiz Milletvekillerimiz, İlçe ve Belde Belediye Başkanlarımız ve Encümenlerimiz olmak üzere tüm daire amirleri, sivil toplum kuruluşları, çalışma arkadaşlarım ve siz saygıdeğer Arıcaklı’lı  hemşerilerime şükranlarımı sunuyorum.” dedi
 
 Kaymakam beye günün anısına çeşitli hediyeler takdim edildi.
 
Bizler de Sayın Kaymakamımız Mevlüt ŞEKERCİ beye bundan sonraki hayatında sağlık, mutluluk ve başarı diliyor yolu ve bahtı açık olsun.