KAYMAKAMIMIZ İMAM HATİP ORTAOKULUNU ZİYARET ETTİ
 
Kaymakamımız Sayın Mevlüt ŞEKERCİ’nin Okul Ziyaretleri Kapsamında İmam Hatip Ortaokulunu Ziyaret Etti.
 
        Kaymakamımız Sayın Mevlüt ŞEKERCİ, okulların sorunlarını yerinde görmek ve pratik çözümler üretmek amacı ile  ilçe Merkezinde, Belde ve Köylerde bulunan tüm okulları belirlenen program çerçevesinde ziyaret etmeye devam ediyor.
 
       Sayın ŞEKERCİ, okul ziyaretleri kapsamında İmam Hatip Ortaokulunu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hacı YILDIZ ile birlikte ziyaret etti.  Okul yöneticilerinden okulun genel durumu hakkında brifing alan Kaymakam ŞEKERCİ okulun yöneticileri ile eğitim kalitesinin arttırılması ve okulun fiziki şartlarının daha da iyileştirilmesi konusunda neler yapılacağı üzerine fikir alışverişinde bulunan Kaymakamız Mevlüt ŞEKERCİ, okulda sportif faaliyetlerin yapılacağı basketbol ve voleybol sahasının en kısa süre içerisinde yapılması için gereğinin yapılacağı, ayrıca okulumuza bir adet Z-Kütüphane yapılması konusunda valilikten talepte bulunulduğunun talebimizin de büyük ihtimalle olumlu sonuçlandığını söyledi.
 
İmam Hatip Ortaokulu İdareci ve Öğretmenleri ile Öğretmenler odasında bir toplantı gerçekleştirdikten sonra okulda incelemelerde bulunan Sayın ŞEKERCİ okuldan ayrıldı.