İlçemizi ziyaret eden İlimiz Valisi Sayın Çetin Oktay KALDIRIM. Ziyaret kapsamında İlçemiz de görev yaparken 19.09.1996 yılında yaşanan çatışmada şehit olan Güvenlik Korucusu Mustafa AYDEMİR’in ilçemiz Serinevler Mahallesinde ikamet eden ailesini de İlçemiz Kaymakamı Mevlüt ŞEKERCİ, İlçe Belediye Başkanı Ferit YILDIRIM, İl Jandarma Komutanı Albay Necip ÇARIKÇIOĞLU, İl Emniyet Müdürü Doğan CANGÜL ve İl Müftüsü Yusuf SARIKAYA ile birlikte ziyaret etti. Şehidimizin anne ve babası ile sohbet eden Vali KALDIRIM “devletin her zaman şehit ailelerinin yanında olduğunu, En kıymetli varlıklarımız olan şehit ailelerini ziyaret edip sorunlarıyla ilgilenmek bizim sorumluluğumuzdur. “dedi.
 
Şehidimizin anne babası da devlet yetkililerin kendilerini hiçbir zaman yalnız bırakmadığını ifade ederek ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdiler.
 
Daha sonra İlimiz Valisi Sayın Çetin Oktay KALDIRIM şehidimizin babasına Kur’an-ı Kerim ve bayrak takdim ettikten sonra beraberindekiler ile birlikte Şehidimizin ailesinin evinden ayrıldı.