S.No Adı Soyadı Başlama Tarihi Ayrılma Tarihi
16 Mevlüt ŞEKERCİ 17.12.2016 Görevde
 15 Hasan Hüseyin VURAL 23.09.2014 17.12.2016
14 Zekeriya GÖKER 29.08.2012 22.09.2014
13 Mesut ÇOBAN 12.08.2010 28.08.2012
12 Mehmet Uğur ARSLAN 15.09.2009 12.08.2010
 11 Kemal ATASOY 03.09.2008 15.09.2009
10 Ramazan KURTYEMEZ 27.10.2006 01.09.2008
9 Soner ŞENEL 18.10.2004 13.10.2006
 8 Ziya POLAT 16.10.2002 24.09.2004
 7 M. Hulusi ALTUNEL 23.10.2000 15.10.2002
 6 Ahmet KOYUNCU 05.09.1998 24.10.2000
5 Tahsin KURTBEYOĞLU 30.06.1996 29.08.1998
 4 Mehmet Tekin ARSLAN 05.09.1994 17.09.1996
 3 Y. Ziya ÇELİKKAYA 07.09.1992 15.09.1994
 2 Ali USLANMAZ 31.08.1990 18.08.1992
 1 Halil YAVUZ 09.07.1998 31.08.1990