Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İdris ALAN İlçemizi Ziyaret Etti.
 
            Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sayın İdris ALAN çeşitli temaslarda bulunmak üzere ilçemizi ziyaret etti. Ziyaret Kapsamında Ormanpınar Köyü İlkokulu ve Küplüce Köyü İlkokulu öğrencilerinin tamamına Kışlık Bot ve Kaban hediye etti.
 
Öğrencilerle bol sohbet eden ALAN  İlçe Kaymakamımız ve İlçe Belediye Başkanımız ile yapmış olduğumuz istişareler sonucunda iki okulumuzda eğitim gören çocuklarımızın çok başarılı olduğunu gördük. Bizlerde Sanayi Odası olarak bu yılki hediyelerimizi burada eğitim gören çocuklarımıza, İlçemiz Kaymakamı, İlçemiz Belediye Başkanı ve diğer misafirlerimiz ile birlikte vermekten büyük mutluluk duyuyoruz. Buradan tüm iş adamlarına seslenerek bu tür sosyal projelere destek olmalarını, gelip buradaki çocukların mutluluklarına ortak olmalarını istiyorum. Ayrıca burada olmaktan mutluluk duyuyorum.  Bu güzel organizasyonda emeği geçen başta İlçe Kaymakamı ve İlçe Belediye başkanı olmak üzere herkese tekrar teşekkür ediyorum dedi.
 
İlçemiz Kaymakamı Sayın Mevlüt ŞEKERCİ’de Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı  ALAN’a böyle duyarlı bir davranıştan dolayı bizlerde sizlere teşekkür ediyoruz. Çocuklarımızın başarılarını taçlandırarak onları mutlu ettiğinizden dolayı bu güzel etkinliğe vesile olan tüm iş adamlarımıza nezdinizde teşekkür ediyorum dedi.
 
Ormanpınar ve Küplüce Köyü Okullarında yapılan hediye dağıtımından sonra İlçemiz Kaymakamı Sayın Mevlüt ŞEKERCİ’yi makamında ziyaret eden İdris ALAN ilçemizden ayrıldı.