İlçe Kaymakamımız Sayın Mevlüt ŞEKERCİ Köy Ziyaretleri kapsamında Daire Amirleri ile birlikte İlçemiz Bozçavuş köyünü ziyaret etti.
 
        Kaymakam ŞEKERCİ Cuma Namazına müteakip, Bozçavuş Köyü Aşağı mahallede yapımına başlanan cami inşaatında incelemelerde bulunduktan sonra,  vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet etti. Ziyarette İlçe Kaymakamımız Mevlüt ŞEKERCİ İlçemizde ve köyümüzde 2017 yılında yapılan Kamu Yatırımları ve 2018 yılında yapılacak olan Kamu Yatırımları hakkında bilgilendirme yaptı.  Daha sonra köyün sorunlarını, halkın talep ve önerilerini dinledi. Sıcak bir ortamda geçen sohbet soru cevap şeklinde devam etti.  
 
        Bozçavuş Köyü halkı köylerinde yapılan bu ziyaretten dolayı memnuniyetlerini dile getirerek, ilçemizde ve köyümüzde yapılan ve yapılacak olan yatırımlardan dolayı İlçe Kaymakamı Mevlüt ŞEKERCİ’ye teşekkür ettiler.
 
        Ziyaretten sonra Bozçavuş-Erbağı-Küplüce köylerimizin ortak olarak faydalanacağı halı sahanın yapılması düşünülen alanda incelemelerde bulunan Kaymakam ŞEKERCİ ve beraberindekiler köyden ayrıldı.